KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16913355

nr 1691 3355

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Blandteknik, Signerad, mixed media 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 40x43 cm

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

500 kr

måndag 31 mars 2025
kl 18:21:53

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg